Horúci hit leta 2016? Vlasové “tetovanie”

 

Screen Shot 2016-02-29 at 15.29.41

instagram

 

Ešte máme zimu a ľudia už začínajú diktovať čo sa bude nosiť v lete 2016. Ako aj predošlé roky, aj tento bude mať svoje trendy v líčení, účesoch či oblečení. Možno vás prekvapí ako jednoducho a rýchlo sa môžu obyčajné vlasy stať stredobodom pozornosti a ako rýchlejšie sa dajú vrátiť do pôvodného stavu. Ide o vlasové “tetovanie”, ktoré nemá nič spoločné s tým skutočným. Ide o velmi efektný spôsob, ako účesu vdýchnuť nový život. Tento spôsob strihania si obľúbili muži niekoľko rokov dozadu, teraz sú na rade ženy. No čo dámy, dali by ste si niečo podobné vyhotoviť aj vy? :)

 

Screen Shot 2016-02-29 at 15.05.15

instagram

 

Výhody

Ak si dobre spomínate, minulý rok tu bol podobný trend v znamení tetovania. Metalické tetovačky na telo či do vlasov, ktoré vydržali velmi krátko pri letnej rutine. Tento rok to bude však iné, nakoľko vlasy vám maximálne dorastú a nezmyjú sa. Je to veľmi šikovné, lebo po dorastení vlasov si môžete vytvoriť nové ornamenty a tak meniť “účes” častejšie ako ste si mysleli. Ešte väčšia výhoda je to, že po rozpustení vlasov si nikto nič nevšimne. Teda ak by ste to oľutovali, viete to rýchlo a ľahko zakamuflovať. Medzi výhody by sme zaradili aj problém krátkych vlasov na spodnej časti hlavy, ktoré sa vám už nebudú lepiť počas teplého letného počasia na spotený krk. Taktiež pri vytváraní copu vám nebudú trčať spodné vlasy, ktoré nedostanete do gumičky pre ich krátkosť.

 

 

https://www.instagram.com/p/BAgbExvzda6/

https://www.instagram.com/p/BAgbExvzda6/

 

 

Keď už áno, tak čo?

Zdá sa vám tento úlet ako novinka? Ste na omyle. Cara Delevingne si tento účes obľúbila už dávnejšie, čo dokazuje Instagram. Pri Instagrame ešte ostaneme, keďže táto aplikácia hýbe svetom. Pod hasthagom #UNDERCUTDESIGN, si môžete prezrieť rôzne kreácie po celom svete a možno tam nájdete inšpiráciu, pri ktorej podľahnete tomuto trendu aj vy. Predstavivosti sa medze nekladú. Od malých kúskov až po polku hlavy. Arabské vzory, srdiečka, iniciály, ornamenty, čo vám len napadne, to si tam dajte. Pri najhoršom si to celé vyholíte a o pár týždňov vyskúšate niečo nové. Pre zvýraznenie si môžete vlasy nafarbiť a tým ešte viac oživiť tento účes.

https://www.instagram.com/p/BCJy8Ekng1n/

https://www.instagram.com/p/BCJy8Ekng1n/

Screen Shot 2016-02-29 at 15.05.33

instagram

https://www.instagram.com/p/BCEN3chug5h/

https://www.instagram.com/p/BCEN3chug5h/

IMG_3405-Edit

https://www.instagram.com/p/BCRVic2iM5B/?taken-by=jesi.fkn.lee

https://www.instagram.com/p/BCRVic2iM5B/?taken-by=jesi.fkn.lee

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *