TRENDY RUŽOVÉ VLASY 2016!

zosuntenie

Pred pár mesiacmi sme vám priniesli príspevok o novom trende sivých vlasov, článok si môžete prečítať TU. Dnes vám prinášame opäť nový trend, ktorému môžete ľahko podľahnuť aj vy ak ste už vyskúšali sivú farbu. RUŽOVÁ. Bláznivé? Nie len my, ale aj odborníci si myslia, že tento odtieň farby nie je záležitosť len pre “-násť ” ročné, ale pasuje to aj k vyššiemu ročníku. Stačí sa odovzdať do rúk profesionálneho kaderníka, od ktorého vyzerajú ružové vlasy menej šialene viac nositeľne a hlavne – neuveriteľne kreatívne. A prečo práve ružová? Podľa Pantone sa stala ružová farba jednou z módnych farieb roku 2016. A taktiež Louis Vuitton prispôsobil vo svojej najnovšej kampani modelku s rúžovými vlasmi. Takže zase to tu máme, od móla k ľuďom.

zosuntenie

INSTAGRAM/NIKKI LEE

INSTAGRAM/NIKKI LEE

zosuntenie

Tak ako aj sivé vlasy boli rozdelené do kategórií, aj ružová ma svoj spôsoby nosenia. My ich vám v skratke predstavíme.

zosuntenie

Ružová v dúhových melíroch

zosuntenie

Či už dáte prednosť viacerým dominantým farbám alebo uvediete práve ružovú ako tú najviacpovšimnuteľnú, vaše vlasy budú neobyčajne krásne. Ak chcete dosiahnuť krásny efekt, musíte si aj samotné vlasy upraviť aby ladili. Sami uznáte, že farbičky sú krajšie v bledých až blond vlasoch a samotný melír viac vynikne vo vlasoch zapletených do vrkoča.

zosuntenie

www.xovain.com

www.xovain.com

zosuntenie

Ružové prelivy do blond vlasov

zosuntenie

Či už ružovú zakomponujete nenápadne do vlasov alebo urobíte rázny prechod z blond do ružovej, to je už na vás. Už nejaký čas funguje ružová farba ako oživenie blond vlasov, takže sa nemusíte báť. Nezabudnite, že ružová bude v blond vlasoch vyzerať dobre len v jemných odtieňoch, takže jemná farba k jemnej a naopak.

zosuntenie

http://www.redbookmag.com/

http://www.redbookmag.com/

 

zosuntenie

Ružová ako cukrová vata

zosuntenie

Ak sa vám nechce experimentovať a behať stále po kaderníkoch, jednoducho si nafarbite celé vlasy na ružovo. Dopredu si však poriadne premyslite, či sa vám hodí jemná alebo výraznejšia farba. Ak ste už dávno rozhodnutá, tak prestaňte na googli vyhľadávať čínske farebné parochne a zamiešajte si tú svoju. Myslite aj na to, že ak máte tmavé vlasy, farba vám nechytí tak ako na obázku, preto vám odporúčame nakoniec vložiť sa do rúk profesionála, ktorý vam vlasy odfarbí aj nafarbí bez väčšich újmov na kvalite.

zosuntenie

pinterest

pinterest

 

zosuntenie

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sledujú známe tváre z poza veľkej mláky, určite viete narátať aspoň na jednej ruke počet žien ale aj mužov, ktorí vyskúšali ružovú či iné farby. Patria k nim: Ke$ha, Demi Lovato, Ellie Goulding, Kylie Jenner, Katy Perry, Iggy Azaela ale aj Joe Jonas.

zosuntenie

Taktiež v susedných Čechách tomuto trendu podľahli youtuberi ako napríklad GetTheLouk, Vaďák, Ment či Anitta Ball.

zosuntenie

Pre viac inšpirácie môžete sledovať náš pinterest.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *