Strihanie vlasov doma? Ľavou zadnou!

zosuntenie

shutterstock_253575808

zosuntenie

Činnosť, ktorú radšej nechávame na profesionálov, alebo na ľuďoch, ktorý sa do toho aspoň troška vyznajú. Strihanie vlasov. Svetový kaderník Lee Steford vymyslel jednoduchý spôsob, ako to ľahko zvládnuť aj doma. Jediné čo budete potrebovať je gumička do vlasov, hrebeň, nožnice a návod, ktorý si môžete prečítať nižšie alebo VIDEO, ktoré si môžete pozrieť, aby ste sa uistili. Teraz už len odvahu a smelo do toho! :)

zosuntenie

POSTUP:

  1. Rozčeste si poriadne vlasy
  2. V predklone si spravte cop v strede čela
  3. Určite si koľko chcete dať dole, pridržte cop a odstrihnite. Strihajte radšej postupne, aby ste si neodstrihli príliš
  4. Vyrovnajte, uhlaďte, odstrihnite prebytočné vlasy
  5. Vlasy si rozpustite a kochajte sa, aká ste šikovná

zosuntenie

Viete o tom, že ak si vlasy budete podstrihávať pravidelne každý mesiac, budú vam rýchlejšie rásť? Taktiež môžete podstrihávaním predýsť štiepeniu končekov, ktoré zbytočne oslabujú štruktúru zdravého vlasu. Podstrihávanie by malo byť intenzívnejšie v letných časoch, kedy viacero faktorov negatívne vplýva na vlasy ako príliš vysoké teploty, veľa slnečného žiarenia a taktiež voda z bazéna alebo z mora. Ak vás zaujíma starostlivosť o vlasy v lete, prečítajte si článok TU.

zosuntenie

SLEDUJTE NÁS na facebooku a pintereste.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *